Zapraszam Was do Naszego azylu

Zapraszam Was do Naszego azylu- tymi słowami rozpoczęłam wykład dla bibliotekarzy na tegorocznych Poznańskich Targach Książki. I w ten sposób premiera mojej książki stała się faktem. Spełniło się marzenie na którego spełnienie czekałam bardzo długo, a pracowałam z radością. Ten dzień zapamiętam na całe życie.

Jestem wdzięczna wszystkim, którzy mnie wspierali, pomagali, dawali cenne wskazówki. Szczególnie mojej rodzinie i przyjaciołom… (Wy Kochani nawet nie wiecie jak bardzo mi pomogliście)

Dziękuję delegacji z naszej biblioteki, ale też koleżankom z Biblioteki Pedagogicznej w Obornikach i z bibliotek szkolnych w naszym mieście. Daliście mi motywacje i siłę.

Miłym zaskoczeniem były spotkania przy stoisku wydawnictwa Bis, które wydało moją książkę. Pani Kasia i Lidia bardzo się mną zaopiekowały, a Wy odwiedzając mnie pokazaliście, że warto było realizować to marzenie.

Z serca dziękuję…

p.s Był ze mną dwie szalone kobiety Sara (siostra) i Ziutka. Dzięki nim mamy taką świetną fotorelacje.

Dzięki dziewczyny!!!

Miłego oglądania.