Walentynki? Tak czy nie?

Za kilka dni rozpocznie się odliczanie do święta zakochanych, które ma swoich gorących zwolenników ale też przeciwników. Przecież kocha się cały rok, prawda?

Prawda, prawda ale każde święto może być pretekstem do spędzenia miłych chwil, nawet gdy pandemia nie odpuszcza.

Przygotowałam dla Was plansze. Mogą posłużyć Wam  przy kawie z przyjaciółką, kolacji z ukochanym, czy czasie spędzonym z dziećmi.

Na pierwszej planszy wypisujecie swoje ulubione książki o miłości  na drugiej ulubione filmy o miłości, a na trzeciej piosenki.

Możecie udostępniać plansze na swoich Stories, ale też drukować je i powielać.

Nie martwcie się możecie bawić się też z dziećmi i wybierać w pamięci wśród wielu książek i filmów przeznaczonych właśnie dla nich. Kto z nas nie zna animacji Walta Disneya? Czy też wzruszaliście się oglądając Króla lwa czy Zakochanego kundla? A może jesteście fanami Coco i Mulan?

Bo przecież z miłością jest jak z dobrą książką- ma wiele odcieni.

Miłej zabawy…

Z walentynkowym całusem