Wielkie odliczanie…

Jeśli nie macie jeszcze planów na pierwszy weekend marca to wpiszcie sobie w kalendarzu wielkimi literami: Poznańskie Targi Książki. Te trzy dni to prawdziwe święto dla czytelników, nauczycieli, bibliotekarzy, dzieci, młodzieży, po prostu dla miłośników książek. W tym roku Targi zmieniają formułę. Oczywiście w dalszym ciągu, tak jak przez ostatnie 20 lat, ważni są najmłodsi odbiorcy, ale też dorośli dzięki rozszerzeniu oferty znajdą coś dla siebie.

Dla mnie Targi są świetną okazją do kupienia nowości wydawniczych, spotkania z autorami, zapoznania się z ofertami wydawnictw. Biorę też udział w warsztatach dla bibliotekarzy. Zawsze wracam z nich naładowana pozytywną energią. Tłumy dzieci i młodzieży ustawiające się w kolejkach żeby kupić książkę i zdobyć autograf od autora, którego bardzo lubią napawa nadzieją.

Zawsze z wypiekami na twarzy czekam kto zostanie Mistrzem Ilustracji, a komu zostanie przyznana nagroda Pegazika. Odwiedzam Salon Ilustratorów. I ciągle uczę się czegoś nowego. Tak wyglądają Targi z perspektywy bibliotekarki. A jeśli Wy macie ochotę odwiedzić te imprezę to serdecznie polecam.

Czekają na Was:

• Spotkania autorskie
  • Warsztaty
  • Wystawy
  • prezentacje nowości wydawniczych
  • konkursy
  • panele i spotkania w gronie specjalistów
  • atrakcyjne promocje
  • strefa dla dzieci
  • strefa komiksu
  • strefa chillout

Ja już odliczam dni…Do zobaczenia w Poznaniu.

Więcej informacji: https://www.targiksiazki.pl/

Fot. www.targiksiazki.pl