Dla Bibliotekarzy Dla Czytelników Home

Światowy Dzień Ziemi

Tyle się dzieje…Dawno mnie tutaj nie było. Dużo czytam, dużo piszę jednak nie starczyło mi czasu by dzielić się tu z Wami swoimi przemyśleniami. Przejście z zimy w wiosnę przyszło u nas łagodnie (choć pogoda ciągle płata figle). Mimo wszystko dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Hania trenuje jazdę na rowerze i hulajnodze, a ja na rolkach, co jest dla mnie totalną nowością. Zachwycamy się przyroda budzącą się do życia i wymyślamy małe przygody. Często towarzyszy nam w nich książka.

W życiu bibliotecznym wiele aktywności: lekcje biblioteczne, szkolenia, praca z czytelnikami, ale też ku mojej radości Biblioteczny Kącik Malucha reaktywowany w lutym spotkał się z entuzjazmem rodziców i dzieci, za co jestem ogromnie wdzięczna.

 

Moje przygody możecie śledzić na  Instagramie: @martazbiblioteki.

Mam kwietniowe postanowienie:  Powrót do regularności na blogu. Chce się z Wami dzielić moimi inspiracjami i pomysłami ale też refleksjami.

Na początek mam dla Was prezent do wykorzystania jutro z okazji Światowego Dnia Ziemi. Z tej okazji przygotowałam dla Was plakaty. Możecie wykorzystać je w swoich mediach społecznościowych czy na zajęciach, które prowadzicie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s  A już jutro na moim Instagramie będę polecać książki o tematyce ekologii i ochrony środowiska. Zapraszam…